O nas

Instalatorzy dla bezpieczeństwa

PIXIR tworzą ludzie, którzy są aktywnymi instalatorami i na co dzień działają na rzecz bezpieczeństwa. Dlatego urządzenia PIXIR przemyślane są zarówno pod względem bezpieczeństwa technologicznego jak i ważnego aspektu ekonomicznego. Każdy produkt PIXIR powstaje po wnikliwej analizie potrzeb klienta oraz instalatora i jest tworzony tak, aby sprostać wymaganiom obojga.

Technologia i bezpieczeństwo

Dzięki stosowaniu najnowszych technologii dostępnych na rynku, urządzenia PIXIR są komfortowe w obsłudze oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w obiektach, w których są instalowane. Zespół wdrożeniowy PIXIR nieustannie monitoruje rozwój technologii aby oferować Państwu najlepsze rozwiązania produktowe.

poczytaj więcej o technologiach

Dlaczego warto z nami współpracować

Wyjątkowa oferta produktowa, jasne i proste zasady współpracy oraz wsparcie techniczne to zalety PIXIR, które doceniają instalatorzy i dystrybutorzy. Dołącz do nich i ciesz się z korzyści, które możemy Ci zaoferować. Sprzedajesz lub instalujesz systemy zabezpieczeń? – Skontaktuj się z nami i skorzystaj z promocyjnych warunków dystrybucji! tel. 32 644 11 50

Korzystne warunki

Korzystne warunki

Wysokie rabaty dystrybucyjne, proste zasady i wyjątkowa pomoc techniczna to atuty, które najczęściej wymieniają nasi partnerzy. Dołącz do nich!

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Urządzenia PIXIR przed wprowadzeniem na rynek przechodzą drobiazgową kontrolę aby zapewnić jak najwyższą jakość i niezawodność podczas eksploatacji.

Dopasowana oferta

Dopasowana oferta

O wprowadzeniu danego produktu na rynek decydują inżynierowie - aktywni instalatorzy, dzięki temu urządzenia PIXIR są na bieżąco dopasowywane do aktualnych wymagań klientów.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Zgrany zespół techników zapewnia indywidualne podejście do każdego stawianego problemu, dlatego możemy zagwarantować doskonałe wsparcie techniczne dla naszych klientów.